Innovation pavillion 20152017-04-27T10:00:12+00:00

Innovation pavillion 2015

 

סטארט אפ אגרוטכנולוגי?
יצרנו בשבילך הזדמנות להשתתף באגריטך2015
בוא להציג בביתן החדשנות

חברת כנס תערוכות ועמותת אגריטך המארגנות את תערוכת אגריטך בפעם ה- 19, בשיתוף עם המדען הראשי של משרד הכלכלה ומתימו”פ, מייצרים בתערוכת אגריטך 2015, שתתקיים בין התאריכים 28-30 באפריל 2015, הזדמנות ייחודית לחשיפת חברות הסטארט אפ בתחומי האגרו טכנולוגיה.

ביתן החדשנות בחסות המדען הראשי של משרד הכלכלה ומתימו”פ, יארח אירועי חשיפת תוכניות תמיכה ושיתוף פעולה במימון המדען הראשי. הביתן יהווה מוקד משיכה מרכזי של התערוכה ויארח את כל משלחות האח”מים מחו”ל, מבקרי התערוכה, משקיעים זרים, נציגי חברות מובילות בעולם וגורמים בולטים בתחום החקלאות, המים והסביבה הרלוונטיים לחקלאות.

מתאימות להשתתפות בביתן: חברות המייצרות מוצרים עתירי ידע או טכנולוגיה, ואשר יבחרו על ידי ועדת בחינה מבין כל מגישות המעומדות.

חברה המשתתפת בביתן החדשנות תקבל:

  • ביתן בגודל 6 מ”ר (3X2)
  • מחיר מסובסד אשר יעמוד על כ- 6000 ₪ +מע”מ- לאור חשיבות הנושא, נותני החסות החליטו לשאת בחלק מהוצאות ההשתתפות של הגופים/חברות שיבחרו להציג בתערוכה. המפרט הטכני והעלות הסופית ייקבעו, בין השאר, על פי כמות המשתתפים שימצאו זכאים. לתשומת לבכם! ועדה מטעם המארגנים תקבע את הזכאות להשתתף בהתאם לקריטריונים הנ”ל ולנוספים. 
  • הביתן יעוצב בעיצוב אחיד על ידי מארגני האירוע ויוטמעו בעיצוב חומרים שיווקיים אשר יועברו על ידי המציגים לפי הנחיית המארגנים. 
  • מפגש בינלאומי והזדמנויות חשיפה ליצירת שת”פ עם נציגים מסקטור החקלאות, המים ואיכות הסביבה, מכל העולם. 
  • מעל 70 משלחות בינלאומיות ואלפי מבקרים מהארץ ומהעולם. 
  • מפגש עם יצרנים, אינטגרטורים, מהנדסים, מתכננים, חוקרים ומפתחים, משקיעים, אנשי אקדמיה, אנשי רכש ומקבלי החלטות במשק המקומי והבינלאומי. 
  • אפשרות לקביעת פגישות עסקיות מתואמות מראש, המסייעות ליצירת שיתופי פעולה עתידיים עם לקוחות פוטנציאליים. 
  • חשיפה ממוקדת של ביתן החדשנות באתר האינטרנט של התערוכה ובכל חומרי הפרסום והשיווק הנלווים לאירוע. 
  • כיסוי עיתונאי וחשיפה למדיה מקומית וזרה.

עדיין לא מכיר את אגריטך www.agritech.org.il) ?2015)
אגריטך 2015 הינה אירוע הדגל של מדינת ישראל בתחום הטכנולוגיות החקלאיות, המים והסביבה לחקלאות. בתערוכה צפויים לבקר מעל- 70 משלחות עסקיות, שרי חקלאות ומים, עיתונאים ואלפי מבקרים מישראל ומהעולם כולו. באירוע תציג תעשיית החקלאות הישראלית את היכולות והחידושים שלה בתחומי החקלאות השונים כגון השקיה וטיפול במים, גידולי חממות, תעשיית החלב והעופות, פיתוח זרעים, טכנולוגיות Post- Harvest ועוד. התערוכה השנה תתקיים בהמשך לתערוכת אגריטך 2012 שנערכה בהצלחה רבה בהשתתפות מעל 4000 מבקרים ממעל- 50 מדינות.

איך נרשמים?
חברה העונה על הקריטריונים שהוצגו, רשאית להגיש מועמדותה להשתתף בביתן החדשנות וליהנות מהמחיר המסובסד. ליצירת קשר והרשמה נא לשלוח את טופס הרישום המצורףאל
גב’ אווה ויסלר, “כנס תערוכות”.
טלפון: 074-7457493,
מייל:ewaisler@kenes-exhibitions.com
לטופס ההרשמה לחץ על הלינק

עם קבלת אישור ההשתתפות מהוועדה, יישלח הסכם השתתפות לאישורה הסופי של החברה המציגה והנחיות כלליות להתארגנות. לאחר חתימת ההסכם, יקבל נציג החברה את חוברת תקנון התערוכה המכילה מידע כללי וטפסים להזמנת השירותים. כמו כן, שם החברה המציגה יתווסף לרשימת המציגים באתר, כולל פרופיל מקוצר, פרטי התקשרות ולוגו.

מספר המקומות בביתן מוגבל. ההרשמה לביתן החדשנות מתקיימת על פי שיטת “כל הקודם זוכה”. למארגני ביתן החדשנות שמורה הזכות להפעיל שיקול דעת בבחירת החברות המציגות.
מועד אחרון להרשמה: 9.3.2015

הבטיחו את מקומכם בביתן החדשנות בתערוכה!